Старий рік минає, новий наступає…

Posted: 31.12.2015 by rmclviv in Знаменні події, свята

Сьогодні, в останній день року Кози посадові особи Львівського гарнізону завітали з новорічними подарунками до Військово-медичного клінічного центру Західного регіону. Зокрема, тимчасово виконуючий обов’язки начальника гарнізону – начальника Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного полковник Валерій Семак, а також представники обласного військового комісаріату провідали бійців, які знаходяться на лікуванні після поранень, травм отриманих в боях з кремлівськими найманцями на Донбасі.
Як розповів т.в.о. заступника начальника Центру по роботі з особовим складом капітан Віктор Пантюшний бійці залишилися задоволеними від такого спілкування, адже відчувають, що військове братерство не залишає їх на самоті з проблемами.
– Наразі на лікуванні в нашому Центрі перебуває близько трьохсот військовослужбовців, серед яких є й учасники Антитерористичній операції, деякі лікуються у нас вже не вперше і вже відчули на собі щирість та теплоту сердець галичан. Маємо тридцять бійців, які поступили до нас нещодавно з інших госпіталів, то ж природно, що головну увагу ми зосередили саме на них, адже їм вкрай необхідна наша підтримка та соціальна адаптація. Природно, що насамперед гості завітали саме до них, поспілкувалися з хлопцями, а також передали новорічні продуктові набори.
Варто зазначити, що подібні зустрічі відбуваються сьогодні по усіх військових гарнізонах, на території яких розташовуються військові медичні установи. Як повідомив заступник начальника Мукачівського військового госпіталю з виховної роботи майор Андрій Сінельник до військовослужбовців – учасників АТО завітали представники волонтерських організацій та громадські активісти. Окрім того він зазначив, що впродовж року поранених бійців дуже активно підтримували вихованці дитячого будинку з села Чинадієво Мукачівського району, школи мистецтв міста Мукачева № 2, недільної греко-католицької школи.
– Наші пацієнти завжди радо зустрічали їх та винагороджували їхні таланти бурхливими оплесками, – зазначив він.

Віталій ІВАНОВ

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s