Вибір професії – важливий крок

Posted: 11.01.2016 by rmclviv in Захисник Батьківщини!, Новини та події, у регіоні

Військовослужбовців окремого ремонтно-відновлювального полку оперативного командування «Захід» відвідали учні випускних класів Топорівської, Тур’янської та Сторонибабської шкіл Буського району Львівської області. Профорієнтаційний захід відбувся з ініціативи ветеранської організації Буського району, місцевого відділу освіти й командування частини.
Спілкуючись із молоддю заступник командира полку по роботі з особовим складом підполковник Олег Годованський розповів про службу та побут військових ремонтників, а також про участь особового складу в Антитерористичній операції на Донбасі.
– Сьогодні ви ще навчаєтеся, але невдовзі необхідно буде зважитися на один з перших серйозних життєвих кроків – обрати майбутню професію. Трудовий життєвий шлях можна розпочати по-різному, головне аби рівень набутних знань з профілюючих предметів органічно доповнював би багаж власних природних здібностей. Наша частина пропонує, на мій погляд, досить перспективний варіант першого місця роботи – військову службу за контрактом, що є непоганою альтернативою цивільній професії. У військових ремонтників завжди було чимало роботи, особливо її вистачає зараз на тлі проведення Антитерористичної операції. Тут можете здобути унікальні знання, практичний досвід в галузі найбільш затребуваних та конкурентоспроможних на ринку праці кваліфікованих професій: слюсаря, механіка, електрика тощо.
Під час гостювання у військових учні та педагогічний колектив ознайомилися із зразками військової бойової техніки та озброєння, що знаходиться у частині на ремонті та відновленні.
На завершення екскурсії голова ветеранської організації Буського району Львівської області Володимир Луженцов подякував військовим за цікаву та змістовну екскурсію та зазначив, що нещодавно, на засіданні Ради ветеранів було вирішено організувати ще й круглий стіл між молоддю та військовими щодо переваг військової служби за контрактом.
– Знаючи переваги контрактної служби: розмір грошового забезпечення, пільг, соціального захисту, медичного обслуговування молодим людям буде значно простіше зробити остаточний вибір, – поділився Володимир Луженцов.

Віталій ІВАНОВ

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s