Герої не вмирають: Героям Слава!

Posted: 21.01.2016 by rmclviv in Герої не вмирають!, Новини та події
Позначки:, ,

21 січня, на території Міжнародного аеропорту «Львів» ім. Данила Галицького відбулося вшанування подвигу Героїв, які 242 дні обороняли Донецький міжнародний аеропорт імені Сергія Прокоф’єва. В межах заходу, що відбувся в холі терміналу «А» військові музиканти та колектив львівського муніципального хору «Гомін» виконали на загал музичні та пісенні твори українських композиторів.
Як розповів під час брифінгу для представників ЗМІ заступник начальника військового оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного підполковник Богдан Катриняк для присутніх прозвучали три композиції.
– Звитягу наших хлопців ми вшанували виконанням твору Дмитра Бортнянського «Молюсь за тебе сила любові», духовного гімну України авторства Миколи Лисенка «Боже великий, єдиний» та композиції Бориса Шклового «Інтро». Перші два твори просякнуті смутком за тими патріотами, які вже ніколи не повернуться до рідних домівок, бо ціною власного життя зупинили самовпевнених кремлівських найманців. Останній, навпаки, випромінює позитивні хвилі віри в те, що наш народ врешті-решт переможе ворога й на славній українській землі запанує мир і злагода.
Також військовий диригент зазначив, що за два останні роки військові музиканти неодноразово виїжджали до військовослужбовців, які проходили вишкіл на військових полігонах з концертними програмами.
– Українські вояки не цураються мистецтва, навпаки чекають нас і під час концертів дарують навзаєм бурхливі оплески. Не дарма кажуть: лікарі лікують тіло, мистецтво – душу. Своєю творчістю намагаємося підняти дух наших воїнів, адже знаємо про ті колосальні фізичні, морально-психологічні навантаження, які вони зараз переживають на Донбасі.

Віталій ІВАНОВю

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s