Військові ремонтники запрошують на контракт

Posted: 25.01.2016 by rmclviv in Новини та події, служба за контрактом
Позначки:,

В Збройних Силах України триває активна кампанія із відбору на військову службу за контрактом. Зокрема, представники окремого ремонтно-відновлювального полку оперативного командування «Захід» відвідали ярмарок вакансій, що відбувся на базі Золочівського районного центру зайнятості.
Старший офіцер відділення по роботі з особовим складом капітан Віталій Юхименко і головний старшина полку старший прапорщик Роман Стасів розповіли учасникам профорієнтаційного заходу про кваліфікаційні вимоги до кандидатів, вигоди служби у цій частині, соціальний пакет, а також про вільні посади осіб рядового, сержантського та старшинського складу, що є наразі в частині. Під час інформування йшлося про те, що військові ремонтники мають такі вакансії: кухаря, такелажника (вимоги – середньо-спеціальна освіта) посадовий оклад – від 7000 грн., водія-механіка, водія-електрика, водія-зварювальника (вимоги – середньо-спеціальна освіта, водійські права категорії В, С1, С) посадовий оклад – від 7620 грн, майстра (вимоги – середньо-спеціальна освіта, кваліфікація) посадовий оклад – від 8120 грн. А також є посади сержантського складу командир відділення, начальник майстерні (вимоги – середньо-спеціальна освіта, служба у ЗСУ із військовим званням не нижче «молодший сержант) посадовий оклад – від 8750 грн.
Варто зазначити, що зустріч відбулася у форматі активного обопільного спілкування обох сторін: було порушено низку актуальних питань щодо профвідбору, забезпечення житлом, участь в АТО та ін.
У підсумку шестеро чоловіків першої та другої хвилі мобілізації виявили бажання знову укласти контракт на військову службу за контрактом.

Віталій ІВАНОВ

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s