… Я з України – це напроти Європи. Це там де Хрещатик. Це там де Дніпро

Posted: 01.02.2016 by rmclviv in Новини та події, у військових медиків

Фронтмен рок-гурту «МЕРІ» Віктор Винник виступив з акустичним концертом перед колективом та пацієнтами Військово-медичного клінічного центру Західного регіону. Знайомство аудиторії із цим щирим, емоційним та відкритим співаком відбулося у невимушеній атмосфері та з авторським конферансом перед кожною композицією. Зокрема, присутнім було запропоновано низку відомих пісенних творів з альбомів «Мерідіани», «Війни в прямому ефірі» та «Кулями любов…» «Падала зоря», «Теплий дощ», «Мерідіани», «Сестра», «Місто», «Помри, тільки не сьогодні».
Серед низки цих та інших композицій прозвучала й актуальна та відома широкому загалу шанувальників української пісні «Я з України». У ній автор закликав усіх присутніх замислитися над своїм ставленням до оточуючих та своєї країни, поглянути критично на проблеми сучасного українського суспільства та почати якісні зміни, безпосередньо, з себе. Яскравими, патріотично забарвленими рядками: «Я з України – це напроти Європи. Це там де Хрещатик. Це там де Дніпро» співак порушив тему наглої «русифікації» країни, що призвела опосередковано до того, що тисячі українських вояків сьогодні зі зброєю в руках боронять рідну землю від російської навали, що окупувала окремі райони Луганської та Донецької областей та захопила у заручники мешканців Кримського півострова. Також у пісні лунало нагадування співвітчизникам, а також пояснення іноземцям про те, що України це мужня держава.
На завершення виступу Віктор Винник передав військовослужбовцям – учасникам Антитерористичної операції, які лікуються від отриманих поранень та травм на Донбасі дитячі малюнки, а заступник начальника Центру по роботі з особовим складом полковник Іван Держило у відповідь подякував музикантові за активну громадянську позицію та запросив до подальшої співпраці.

Віталій ІВАНОВ.

Фрагмент концерту >>>

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s