Військовослужбовці – учасники АТО зустрілися із громадою Буська

Posted: 02.02.2016 by rmclviv in Новини та події, у регіоні

У місті Буськ, що на Львівщині в актовій залі приміщення районного Народного дому відбулася зустріч військовослужбовців – учасників Антитерористичної операції Золочівського гарнізону з представниками місцевої громади. 
Як зазначив на початку свого звернення до присутніх голова райдержадміністрації Петро Мороз сучасним українцям необхідно не лише добре знати історію створення держави, а й вільно орієнтуватися у вирі інформації, що надходить із зони АТО, а ще пам’ятати тих воїнів, які поклали своє життя в боях з російськими окупантами на Донбасі.
– Переконаний в тому, що для того, аби захистити нашу незалежність необхідна сильна, професійна армія, аби агресор розумів, що отримає рішучу відсіч у разі нападу, – зазначив він.
Натомість старший офіцер відділення по роботі з особовим складом окремого ремонтно-відновлювального полку оперативного командування «Захід» капітан Віталій Юхименко подякував краянам за постійну та безкорисливу підтримку підрозділів Збройних Сил. Також він розповів присутнім про деякі аспекти проходження військової служби у їхній військовій частині та запросив молодь вступати до них на військову службу за контрактом.
Голова районної організації ветеранів ЗСУ Володимир Луженцов від імені громади Бущини вручив військовослужбовцям «Кобзар» Тараса Шевченка, а на закінчення офіційної частини зустрічі кожен з присутніх воїнів отримав у подарунок обереги – синьо-жовтих янголят, створених власними руками дітей місцевого будинку дитячої та юнацької творчості.
Для військовослужбовців було організовано екскурсію краєзнавчим музеєм: окрім етнографічних пам’яток краю вони оглянули й експонати тематичної виставки «Майдан АТО».
На завершення військово-патріотичного заходу відбулося спортивне змагання із міні-футболу на базі місцевої дитячо-юнацької спортивної школи. Дружній турнір завершився перемогою юних спортсменів, натомість команда військових ремонтників посіла почесне друге місце…

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s