Від початку року контрактну службу в Збройних Силах України зголосилося 66 закарпатців

Posted: 22.02.2016 by rmclviv in Новини та події, у регіоні
Позначки:,

Військовий комісар Закарпатського обласного військового комісаріату полковник Олег Вінницький під час брифінгу для представників ЗМІ розповів про строки військової служби за контрактом, діючі пільги та гарантії, розміри грошового забезпечення військовослужбовців.
– Держава гарантує стабільне грошове забезпечення: від 7 тисяч гривень згідно посади, – розповів полковник Олег Вінницький. – Якщо військовослужбовець має вищу освіту і після відповідної підготовки його призначать на сержантську посаду, грошове забезпечення складатиме вісім із половиною тисяч гривень. Зі збільшення років вислуги виплати пропорційно збільшуватимуться, – наголосив військовий комісар.
Також учасники брифінгу дізналися про те, що офіцери запасу, які мають певний термін вислуги, але були звільнені зі Збройних Сил можуть поновити свої контракти. Їхнє грошове забезпечення складатиме від 11 до 14 тисяч гривень.
Окрім того журналістам розповіли про те, що військовослужбовці, які підписують контракт, отримують й соціальний пакет. Після завершення першого контракту (який триває три роки), вони отримують право безкоштовно навчатися у вищих навчальних закладах без відриву від проходження служби. Мають право на безкоштовне лікування в медичних закладах Міноборони, на санаторне лікування чи обслуговування зі зменшенням вартості в 75%, члени родини військового мають право 50% оплату вартості послуг.
– Якщо громадянин має певний стаж роботи і вирішує укласти контракт на військову службу, йому достатньо відслужити в Збройних Силах 12 із половиною років аби отримати право на пенсійне забезпечення і претендувати на пенсію державного службовця, – зазначив полковник О. Вінницький.
Офіцер поінформував присутніх і про те, що для того аби підписати контракт на військову службу, не обов’язково звільнятися з роботи, адже згідно із чинним законодавством за військовослужбовцем, котрий служить за контрактом, зберігається місце роботи, виплачується середньомісячна заробітна плата. Наразі на цей вид військової служби набирають чоловіків та жінок віком до 60 років.
– З рядовим складом контракт укладається на три роки, з сержантами та старшинами – від трьох до п’яти років. Зараз є можливість також укладати контракт до закінчення особливого періоду, який нині триває, – наголосив військовий комісар.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s