Офіцери ЛИТПОЛУКРБРИГ опановують НАТОвські процедури для підготовки українських підрозділів

Posted: 23.02.2016 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , ,

В управлінні Литовсько-Польсько-Української бригади триває процес підготовки офіцерів штабу відповідно до стандартів НАТО. Військовослужбовці Високомобільних десантних військ ЗС України спільно з колегами зі Збройних Сил Республіки Польща і Литовської Республіки відпрацьовують механізм виконання завдань та управління підпорядкованими підрозділами.

– Ми опановуємо стандартні процедури НАТО, які вже пройшли випробування в інших країнах, перевіряємо їх застосування на собі, щоб у подальшому навчати підлеглих в Україні, – повідомив заступник командира ЛИТПОЛУКРБРИГ полковник Володимир Юданов, зазначивши, що відмінностей між українськими та НАТОвськими підходами небагато.

До прикладу, за словами полковника Володимира Юданова, для того, щоб командир прийняв рішення на виконання дій підрозділом, потрібно детально вивчити ситуацію, а потім розглянути можливі варіанти дій. Як в українській армії, так і арміях країн-членів НАТО практикується один і той самий підхід. У ЛИТПОЛУКРБРИГ (LITPOLUKRBRIG) українські офіцери визначають, які відмінності НАТОвського підходу корисні для вітчизняних Збройних Сил.

– В умовах командування ЛИТПОЛУКРБРИГ ми беремо на озброєння важливий для нас досвід. Найближче завдання для особового складу штабу бригади – пройти етап індивідуальної підготовки. Потім – провести заняття по секціях. Під час загального тренування штабу ми завершимо підготовку управління бригади. Також за участю управління ЛИТПОЛУКРБРИГ та штабів батальйонів відбудеться навчання, яке стане умовним етапом сертифікації виконання завдань за стандартами НАТО і перевірки бригади щодо готовності до подальшого злагодження, – розповів полковник Володимир Юданов.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s