В 2015 році сімдесят родин загиблих військовослужбовців – учасників АТО із Закарпаття отримали виплати по 100 тисяч гривень

Posted: 02.03.2016 by rmclviv in Новини та події, у регіоні

01В Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільгу за участь в Антитерористичній операції зареєстровано 2542 закарпатців, з них 46 – інваліди війни. У реєстрі також 109 членів родин загиблих військовослужбовців. Про це, 1 березня, під час брифінгу повідомив заступник керівника Центру допомоги учасникам АТО Закарпатської ОДА Тарас Сніцаренко підбиваючи підсумки роботи за рік, що минув.
– На початок року за рахунок коштів обласного бюджету 70 родин загиблих військовослужбовців вихідців із Закарпаття – учасників Антитерористичної операції отримали виплати по сто тисяч гривень, 292-м пораненим учасникам АТО було виплачено матеріальну допомогу на суму 1,46 млн. гривень, 3720 непораненим – 7,44 млн. гривень. Вже цього року з обласного бюджету ще одній родині загиблого мешканця Закарпатської області – учасника Антитерористичної операції було виплачено 100 тисяч гривень одноразової грошової допомоги, 267 учасникам АТО – по дві тисячі гривень та двом пораненим – по десять тисяч гривень. Загалом за два поточні місяці видатки на таку підтримку вже становлять 654 тисячі гривень, – поінформував Тарас Сніцаренко.
Також він зазначив, що за рахунок коштів райдержадміністрацій та міськвиконкомів впродовж минулого року 54 членам родин загиблих військовослужбовців було виплачено одноразову грошову допомогу на загальну суму 410 тисяч гривень, 19 закарпатців, які отримали інвалідність під час боїв з окупантами, отримали одноразові грошові допомоги на загальну суму 40 тисяч гривень. 3144 закарпатців – учасників Антитерористичної операції отримали допомогу на загальну суму 5,68 мільйонів гривень.
У 2015 році Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників Антитерористичної операції закупила та направила в область 108 путівок для учасників бойових дій, інвалідів війни, з них було використано лише 77 путівок, 44 учасникам Антитерористичної операції за кошти обласного бюджету відшкодували вартість самостійного оздоровлення, 11 закарпатців-учасників АТО оздоровилися за рахунок місцевих бюджетів, 50 – за благодійними путівками.
– Закарпатці неохоче користувалися можливістю оздоровитися, оскільки жодної путівки минулого року не було виділено в санаторії нашого краю. Нині тривають відкриті торги на закупівлю послуг із санаторно-курортного лікування учасників АТО, які оголосила Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Ми дуже сподіваємося, що цього року закарпатські санаторії візьмуть участь у тендері й виграють аби наші захисники могли оздоровлюватися та проходити реабілітацію в рідному краї, – наголосив заступник керівника Центру допомоги учасникам АТО Тарас Сніцаренко.

Прес-служба Закарпатської ОДА

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s