Делегація з Канади відвідала пацієнтів Військово-медичного клінічного центру Західного регіону

Posted: 14.03.2016 by rmclviv in Новини та події, у регіоні
Позначки:

Сьогодні, 14 березня, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук та члени делегації Міністерства національної оборони Канади відвідали розташування Військово-медичного клінічного центру Західного регіону. Під час ознайомлення з інфраструктурою військової медичної установи поважні гості поспілкувалися з пацієнтами – учасниками Антитерористичної операції, які проходили та проходять курс відновного лікування. Зокрема, військовослужбовець 93-ї окремої механізованої бригади Роман Ільчишин розповів про те, яку допомогу йому надали канадські лікарі: «Тут в Україні я переніс декілька оперативних втручань і саме лікарі з Канади допомогли значно покращити мій фізичний стан. За що їм моя подяка та шана».
Під час ознайомчого брифінгу, який провів начальник Центру полковник медичної служби Іван Гайда гостям стисло розповіли про актуальні питання матеріально-технічного забезпечення, а також провели показ можливостей відділення відновного лікування Клініка нейрохірургії та неврології.
Як зазначив Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук він захоплюється завзяттям із яким українські військові протистоять викликам сьогодення.
– Керівництво Центру зробило чимало з того часу, як я був тут. За останній рік зроблено чимало у цьому відділенні – відкрито спеціалізований басейн, зали ЛФК із сучасним обладнанням. Якщо хтось спитає чи можна щось тут, в Україні, зрушити з місця, то я із впевненістю відповім – так. Від лютого 2014 року на без пекові проекти ми передали близько 47 мільйонів канадських доларів, успішно діє програма реконструктивної хірургії і сьогодні члени нашої делегації мали можливість поспілкуватися з пацієнтами, яким було надано допомогу в її межах. Загалом, за загальними програмами розвитку і фінансової підтримки України всього було надано допомоги на суму близько 700 мільйонів канадських доларів.
У свою чергу начальник Центру полковник медичної служби Іван Гайда акцентував увагу на тому, що приїзд будь-якої делегації, групи чи окремих відвідувачів   це завжди позитивні емоції та налагодження тісних й перспективних зв’язків.
– Зокрема, якщо брати два останні роки, то можу сказати, що Центр, як і всі інші військові лікувальні установи оборонного відомства відвідало надзвичайно багато людей з багатьох країн світу. Чимало з них певним чином долучилися до різного роду благочинної допомоги: методичної, матеріальної, фінансової тощо. Власне, ми сьогодні продемонстрували канадській делегації результати проведеної роботи задля того аби вони змогли об’єктивно оцінити наші зусилля докладені задля підвищення лікування пацієнтів – учасників Антитерористичної операції та розповісти про те, як ми дбаємо про захисників України. Роботи ще багато, але переконаний в тому, що усі негаразди минуть, а ми вийдемо із протистояння з ворогом сильнішими.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s