Іконописці передали українським військовим медикам ікони

Posted: 15.03.2016 by rmclviv in Новини та події, у військових медиків

У Львові, в кафедральному соборі Покрови Пресвятої Богородиці урочисто освятили та передали ікони представникам Військово-медичного клінічного центру Західного регіону та клінічного госпіталю Державної прикордонної служби України. У заході взяли участь представники духовенства, миряни, іконописці.
Роботи художників з Польщі та України, які малювали ікони 2014 року в межах міжнародного пленеру в Києві, що був присвячений героям Небесної сотні та Антитерористичної операції у січні цього року отримали шпиталі Варшави, Любліна і Перемишля як подяку за допомогу українцям під час Революції Гідності, а позатим й військові лікувальні установи Західного регіону України.
Як зазначив митрополит львівський, сокальський УПЦ КП Димитрій, який освячував ікони акція покликана об’єднати митців обох народів: «Ми об’єдналися в молитві за Україну».
Натомість, заступник начальника Військово-медичного клінічного центру Західного регіону полковник медичної служби Василь Зайцев розповів: «Відчуваю піднесення, надію та впевненість в тому, що ці ікони додадуть сил особовому складу, медичним спеціалістам й технічному персоналу під час лікування військовослужбовців – учасників Антитерористичної операції».

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s