Відновлені БТРи вже у військах

Posted: 23.03.2016 by rmclviv in Новини та події, у регіоні

В окремому ремонтно-відновлювальному полку оперативного командування «Захід» командування та особовий склад активно підвищують ефективність виробничої діяльності з відновлення озброєння та військової техніки. Освоївши за минулий рік проведення поточного та середнього ремонту на готових агрегатах, спеціалісти з ремонту тепер опановують ази «капіталки».
– Окрім виконання виробничого плану з ремонту озброєння та військової техніки бойових частин наші підрозділи налагодили технологічний процес відновлення та переобладнання застарілих зразків бойових броньованих машин БТР-60, БТР-70, БРДМ-2, – розповів командир ремонтно-відновлювального батальйону полковник Микола Кухтін.
– Складність під час їх відновлення полягає в обмеженості, а, подекуди, й відсутності запасних частин, адже деталі виготовлялися, переважно, у Росії в 90-х роках, – додав офіцер.
До відновлення техніки ремонтники поставилися відповідально: впродовж двох місяців машини були розібрані фактично до «нуля», а потім   зібрані заново. Деякі елементи корпуса були замінені на ті, що їх виготовили безпосередньо в частині.
Після випробування, бронетранспортери були передані у бойові частини для експлуатації за призначенням.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s