Менеджер програми НАТО-Україна Крістофер Штаудт: «… люди, які віддали частину свого життя військовій службі потребують підтримки після звільнення»

Posted: 23.03.2016 by rmclviv in Новини та події, Ознака часу, соціальні гарантії, у регіоні

На Львівщині, у сесійній залі Бродівської районної ради відбувся урочистий випуск слухачів безкоштовних курсів за фінансування НАТО «Менеджер безпеки бізнесу». З вітальними словами до випускників звернулися менеджер програми НАТО-Україна Крістофер Штаудт, голова Бродівської райдержадміністрації Орест Цигилик, міський голова Анатолій Белей та представники команди-організатора курсів з громадської організації “Західний регіональний центр перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку”.
У своєму зверненні до присутніх Крістофер Штаудт висловив переконання в тому, що отриманні знання допоможуть в майбутньому знайти гідне місце роботи у цивільному житті.
–     Ми вже не вперше відвідуємо ваше місто і хочу сказати, що вбачаю тут чимале поле для нашої діяльності. Тут проживає чимало громадян, які мали або мають відношення до Збройних Сил України і, природно, багато з них потребують підтримки аби інтегруватися у цивільне життя. Наша програма функціонує вже близько 16 років і, на мій погляд, є досить успішною у вашій країні. Лише у співпраці із «Західним регіональним центром перепідготовки», де директором Андрій Рой ми перенавчили на мирні професії 1257 громадян. За деякий час будемо поцікавитися тим, як склалася ваша кар’єра на цивільному ринку праці. Отриману інформацію ми використаємо згодом під час планування наступних курсів у вашому та інших регіонах, – зазначив він.
Загалом, свідоцтва державного зразка, міжнародні сертифікати та посвідчення Державної служби охорони при МВС України (УДСО) отримали 27 слухачі, які впродовж 350 годин опановували низку загальних та спеціальних дисциплін.
В межах робочої поїздки менеджер програми НАТО-Україна Крістофер Штаудт, виконавчий керівник програми НАТО-Україна Олександра Огороднікова та представники Центру перепідготовки також взяли участь у відкритті 350-годинного курсу «Менеджер малого бізнесу» у місті Володимир-Волинськ, Волинської області. В навчанні під опікою професорів, кандидатів економічних наук, доцентів  Львівського інституту Міжрегіональної академії управління персоналом та Володимир-Волинського навчально-консультаційного центру НУ «Львівська політехніка» візьмуть 25 слухачів, які виявили бажання отримати знання в галузі підприємницької діяльності.
За три місяці вони ознайомляться з основами менеджменту та теорією організацій, вивчать аспекти трудового та господарського права, економіки підприємств, маркетингу, основ бізнес-планування тощо.

Віталій ІВАНОВ.

Довідка.
З 1997 року Західним регіональним центром перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку було перепідготовлено 3466 військовослужбовці, 2044 із них працевлаштовані. За цей час у Центрі пройшли перепідготовку 149 груп військовослужбовців за програмами НАТО, ОБСЄ та бюджетні кошти у містах Броди, Володимир-Волинськ, Дрогобич, Золочів, Луцьк, Львів, Мукачево, Рівне, Самбір, Стрий, Ужгород, Червоноград, Чернівців та Яворів.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s