Військові спеціалісти з ремонту озброєння і військової техніки відбули на схід

Posted: 31.03.2016 by rmclviv in Новини та події, у регіоні
Позначки:

В окремому ремонтно-відновлювальному полку оперативного командування «Захід», що дислокується на Золочівщині, днями відбулася чергова ротація особового складу у зону проведення Антитерористичної операції. Військовослужбовці цієї військової частини з перших днів війни беруть участь  в АТО, тому для більшості  військових ремонтників це вже третє або ж і четверте відрядження на схід України.
За доброю традицією ротація особового складу розпочалася спільною молитвою біля каплички частини. Військових спеціалістів у добру путь та на щасливе повернення благословив напутнім словом і освятив святою водою отець Юрій Галабуда.
– Хай Господь вас береже! Ваше життя – це велика цінність. Вороги бувають різні та найпідступніший не той, якого ти бачиш і знаєш. Більш небезпечний ворог – внутрішній, який перемагає зсередини. Тож, шукайте силу у Бога, бережіть себе для своїх сімей. А невдовзі, ми з Вами зустрінемося, бо плануємо підтримати воїнів АТО в час великої радості – Воскресіння Христового, – сказав отець Юрій.
Під час загального інструктажу командир частини полковник Юрій Примаченко наголосив: «Виконуючи завдання з евакуації, ремонту та відновлення озброєння і військової техніки, пам’ятайте про те, що ви – військовослужбовці Збройних Сил України. Тож, гідно виконуйте службовий обов’язок, не допускайте негідних вчинків та стримуйте від них інших».

Після коротких проводів із побратимами, військові ремонтники відбули на декілька місяців на схід України.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s