«Золоті» руки військових ремонтників повернули до строю майже тисячу одиниць озброєння та військової техніки

Posted: 08.04.2016 by rmclviv in Новини та події, у регіоні

За неповних два роки особовий склад окремого ремонтно-відновлювального полку оперативного командування «Захід», що дислокується на Львівщині відновив майже тисячу одиниць озброєння та військової техніки. Про це розповів командир ремонтно-відновлювального полку полковник Юрій Примаченко.
– Намагаємося якнайкраще виконувати визначені завдання, адже розуміємо, що відновлення боєздатності підрозділів Збройних Сил України є вкрай важливою справою, – зазначив він. – З початку формування, безпосередньо в частин, ми відремонтували більше ста одиниць та близько восьмиста зразків ОВТ отримали «друге» життя в зоні Антитерористичної операції. Це, зокрема, автомобільна техніка, бронетанкова техніка та артилерійське озброєння, – розповів офіцер.
Також він додав, що військові ремонтники за цей час набули практичних навичок і налагодити дієву систему ремонту і відновлення озброєння та військової техніки і в стаціонарних, і у польових умовах.
Нещодавно відновлена техніка, що пройшла практичне випробування, була передана представникам частин, а, позатим, після прибуття ешелону – завантажена на платформи й відправлена у бойові бригади.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s