Військових фахівців технічного забезпечення тренують по-бойовому

Posted: 09.04.2016 by rmclviv in Новини та події, у регіоні

В межах польової фази допідготовки випускників Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбулися спеціалізовані навчально-методичні заняття. Зокрема, група військових фахівців з технічного забезпечення впродовж навчального дня побувала на базі окремого ремонтно-відновлювального полку оперативного командування «Захід», що на Львівщині.
Як зазначив керівник занять начальник Озброєння Збройних Сил України генерал-майор Микола Шевцов офіцери прибули до військової частини аби вдосконалити знання з організації отримання та обліку військово-технічного майна, порядку його отримання та видачі в бойових умовах.
– Після теорії, отриманої у військовому виші їм вкрай важливо практично ознайомитися із набутим досвідом практиків безпосередньо у військовій частині, що бере участь в бойових діях, в контексті проведення Антитерористичної операції. Переконаний, що отриманні знання матимуть важливе значення у їхній подальшій військовій кар’єрі, – наголосив він.
Варто зазначити, що навчальний процес було оперативно організовано на дев’яти навчальних місцях, де слухачі ознайомилися з організацією практичного виконання робіт з ремонту бронетанкової, автомобільної техніки і артилерійського озброєння. Зокрема, на одному з навчальних місць було представлено до уваги порядок проведення інвентаризації ОВТ у військовій частині, що виконує завдання в зоні АТО, а також начальник озброєння управління оперативного командування «Захід» полковник Валерій Стецюк проінформував присутніх про нову методика списання безповоротних втрат озброєння, військової техніки та військово-технічного майна.
На завершення, начальник Озброєння Збройних Сил України генерал-майор Микола Шевцов оцінив рівень готовності до виконання завдань за призначенням й особового складу полку. Опісля, після ознайомлення із станом справ у військовому колективі та пунктами ремонту ОВТ частини, він відзначив позитивні напрацювання та розширення виробничих потужностей військової частини та дав поради щодо удосконалення ремонтної матеріально-технічної бази.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s