Незаконні збройні формування раз у раз знищують інфраструктуру КПВВ «Станиця Луганська»

Posted: 23.04.2016 by rmclviv in Новини та події, Ознака часу

Незаконні збройні формування, що отаборилися в окремих районах Луганської області (ОрЛО) ведуть провокативні обстріли населеного пункту Станиця Луганська та контрольно-перепускного пункту в’їзду-виїзду (КПВВ) «Станиця Луганська». Так, вчора, 22 квітня, українськими офіцерами спостерігачами Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування (СЦКК) у взаємодії з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (СММ ОБСЄ) були зафіксовані наслідки нічного обстрілу.
Зокрема, моніторингова група СММ ОБСЄ ознайомилася із фактичними доказами обстрілу продуктового магазину, місцевої автостанції та, власне, КПВВ «Станиця Луганська».
Аби залякати місцеве населення та зірвати Мінські домовленості бойовики застосували ледь не увесь наявний арсенал стрілецького озброєння: від малого до великого калібру.
Як зазначив у своєму зверненні до мешканців окупованих територій керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука бойовики постійно гатять по переходу та навколишній інфраструктурі.
– Шановні мешканці тимчасово окупованих територій, якщо ви хочете, щоб перехід відкрили, зверніться до своєї так званої «терористичної влади» з вимогою  перестати вести вогонь по пункту пропуску в Станиці Луганській, щоб ви ним могли скористатися», – наголосив він.
Слід додати, що питання порушення режиму тиші навколо КПВВ, що діють на лінії розмежування сторін неодноразово порушувалися під час брифінгів міжнародних груп СЦКК. По окремих таких пунктах було досягнуто позитивного результату і, наразі, вони повноцінно функціонують. На жаль, на сьогоднішній день, українське представництво не може гарантувати безпечні умови переходу та збереження життя цивільним особам в районі КПВВ «Станиця Луганська».
Ведуться невідкладні консультації з метою укладання позитивного консолідованого рішення з відновлення прав і свобод наших громадян.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s