Немає професій з великим майбутнім, але є професіонали з великим майбутнім

Posted: 29.04.2016 by rmclviv in Новини та події

В місті Золочів, що на Львівщині випускники професійного ліцею №10 відвідали розташування однієї з військових частин Збройних Сил України.  В межах профорієнтаційної практики майбутні спеціалісти з ремонту автомобільної техніки ознайомилися з організацією її автотехнічного господарства. Наживо оглянули бойову техніку, що прибула на ремонт із зони проведення антитерористичної операції та переконалися в тому, що її відновленням займаються кваліфіковані фахівці.
Під час відвідин пунктів технічного обслуговування та ремонту автомобільної техніки молодим людям було продемонстровано обладнання для приведення до ладу артилерійського озброєння бронетанкової і автомобільної техніки. Окрім того усі охочі отримали можливість ознайомитися із облаштуванням штатного місяця водія-механіка бойової машини піхоти.
– Наші двері відкриті для усіх, хто бажає пов’язати своє життя із Збройними Силами України. Такі зустрічі допомагають краще зрозуміти нашу військову службу, її специфіку, – зазначив під час неформального спілкування заступник командира евакуаційного батальйону полку по роботі з особовим складом майор Віталій Мітусов.
Не менш цікавим виявилася й інші локації. Зокрема, відвідувачі поновили свої шкільні знання щодо характеристик та будови стрілецької зброї середніх калібрів, дізналися про зміни та доповнення у нормах забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України предметами бойового обмундирування та екіпірування. Під опікою досвідчених інструкторів попрактикувалися у виконанні нормативів розбирання та збирання автомата, приміряли зразки індивідуальних засобів захисту та спорядження.
Загалом, гості побачили достатньо для того аби зробити власні висновки щодо того наскільки є важливою їхня майбутня професія для військ.
На завершення військові запросили випускників вступати на військову службу за контрактом, розповіли їм про вигоди такого виду державної служби та закликали вступати до їхніх лав без вагань, адже: «… немає професій з великим майбутнім, але є професіонали з великим майбутнім».

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s