ВІЧНА СЛАВА ПЕРЕМОЖЦЯМ!

Posted: 07.05.2016 by rmclviv in Новини та події

В місті Соледар, Донецької області військовослужбовці українського представництва Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) напередодні в заходах з вшанування мужності та героїзму переможців нацизму в Другій світовій війні. Схилити голови перед світлою пам’яттю загиблих на фронтах наймастабнішої війни прийшли міський голова Юрій Товстокоренко, керівник українського представництва СЦКК генерал-майор Радіон Тимошенко, директори підприємств, навчально-освітніх закладів, представники ветеранських та громадських організацій, гості міста.
Вшанування пам’яті видатного внеску Українського народу в перемогу Антигітлерівської коаліції розпочалося поминальним мітингом у мікрорайоні Дворіччя, де розташовано монумент «Родина не забудет своих Героев». У своєму виступі перед присутніми очільник міста Юрій Товстокоренко зазначив: «… Пам’ятаймо тих, хто здолавши «коричневу чуму» назавжди увійшов у безсмертя. Народи світу, всі люди Землі схиляють голови вшановуючи пам’ять полеглих і віддаючи належне живим учасникам тієї війни. Подвиг бійців і трудівників тилу завжди залишаться в нашій пам’яті. Ми не забули їхній внесок у здобуття великої Перемоги над злом і насиллям».
На знак скорботи учасники заходу поклали букети живих квітів до підніжжя монументу та засвідчили безмежну вдячність тим, хто загинув в боях заради того аби наша земля квітнула в наступні роки під мирним небом.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s