На охочого робочого діло найдеться

Posted: 26.07.2016 by rmclviv in Новини та події

У Чернівцях, в приміщенні обласної державної адміністрації, відбулося урочисте зібрання, присвячене випуску слухачів 350-годиного курсу «Менеджмент малого бізнесу».  Двадцять три військовослужбовці, звільнені в запас або відставку, з них   семеро учасників антитерористичної операції отримали дипломи та сертифікати міжнародного зразка про завершення навчальної програми, що проводилися за фінансової підтримки НАТО. Почесну місію вручення виконали заступник очільника області Ігор Богатирець та заступник директора місцевої філії «Міжрегіональної академії управління персоналом», кандидат наук державного управління Світлана Приказка.
У вітальному слові перший заступник голови обласної ради Інга Маковецька висловила свої побажання майбутнім підприємцям та наголосила на тому, що нові знання завжди додають впевненості та допомагають будувати кар’єру в цивільному житті.
Також переконана, що у вас не буде проблем, пов’язаних із подальшою соціальною адаптацією,   наголосила Інга Маковецька.
Натомість, директор Західного регіонального центру перепідготовки військовослужбовців Андрій Рой стисло розповів про здобутки та перспективи організації, що чимало років опікується перенавчанням колишніх військових.
–    За роки нашої діяльності було надано допомогу з перенавчання 3564 військовослужбовцям. Вкрай важливим є те, що з цієї кількості працевлаштувалися 2085 чоловік. Це означає, що наша освіта та дипломи є конкурентоспроможними на ринку праці,   наголосив він
Також зазначив, що в Центрі пройшли перепідготовку 150 груп військовослужбовців за програмами НАТО, ОБСЄ та бюджетні кошти у м.Бродах, Володимирі-Волинському, Дрогобичі, Золочеві, Луцьку, Львові, Мукачево, Рівному, Самборі, Стрию, Ужгороді, Червонограді, Чернівцях та Яворові.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s