У місті Стрий, що на Львівщині, за фінансування Програми НАТО-Україна розпочався 350-годинний навчальний курс «Менеджмент малого бізнесу» з перепідготовки на цивільну спеціальність військовослужбовців, які були звільнені у запас або відставку. Напутні слова майбутнім підприємцям висловили перший заступник голови Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук, виконавчий менеджер Програми Україна–НАТО Крістофер Штаудт, виконавчий керівник Програми Олександра Огороднікова, директор Громадської організації «Західний регіональний центр сприяння перепідготовці та соціальній адаптації військовослужбовців» Андрій Рой, директор Стрийського міськрайонного центру зайнятості Романа Вишньовська.
Як зазначив Андрій Рой навчальна програма курсу є досить насиченою та пізнавальною.
– На сьогоднішній день такі курси у вашому місті проводимо вже вдруге, – розповів він. – Навчання триватиме впродовж двох місяців і по завершенню отримаєте свідоцтва державного зразка та міжнародні сертифікати. Буде чимало спеціальних дисциплін, а тому прошу, за можливості, не пропускати заняття, адже доведеться опанувати дуже багато матеріалу. Сподіваюся у жовтні ми випустимо таку ж кількість слухачів, яку і набрали, – наголосив Андрій Рой.

Довідка. Західний регіональний  центр перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців, звільнених у запас або відставку, створений Національним координаційним Центром у липні 1997 р.
На сьогоднішній день готує військовослужбовців за багатьма спеціальностями, що є актуальними на ринку праці Західного регіону України. Крім Львова,  курси проводяться у Бродах, Володимир-Волинську, Дрогобичі, Луцьку, Мукачево, Рівному, Самборі, Стрию, Ужгороді, Чернівцях, Червонограді та Яворові.
Загалом проведено перепідготовку 3641 військовослужбовців, з них за кошти НАТО – 1309.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s