Неврологічне відділення Мукачівського госпіталя отримало оновлене приміщення

Posted: 24.08.2016 by rmclviv in Новини та події, у військових медиків
Позначки:, ,

В Мукачеві,  у військовому госпіталі відкрито оновлене приміщення в якому розташовуватиметься відділення неврологічного профілю. З цієї нагоди на урочистості прибули заступник директора Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України полковник медичної служби Олексій Барбазюк, головний невролог Міністерства оборони України полковник медичної служби Анатолій Ткачов, начальник Військово-медичного клінічний центру Західного регіону полковник медичної служби Іван Гайда, керівник відділу охорони здоров’я Мукачівського міськвиконкому Любов Мандзич, представники громадських, ветеранських організацій та силових структур гарнізону.
У своєму виступі перед гостями начальник мукачівського військового госпіталю зазначив, що реконструкція споруди колишнього відділення гнійної хірургії тривала майже рік.
– Приємно усвідомлювати, що багато людей відгукнулись на наш заклик про допомогу, – наголосив полковник медичної служби Ярема Бекер. – Завдяки їхній напруженій роботі та допомозі з боку місцевої влади, благочинних та ветеранських організацій, командування нашого Центру, Військово-медичного департаменту було проведено чималий обсяг робіт з ремонту будівлі та благоустрою прибудинкової території, суттєво покращено матеріально-технічну базу.
За рік роботи новоствореного неврологічного відділення створилася міцна, дружня професійна команда на чолі з молодим спеціалістом, військовим лікарем-неврологом майором медичної служби Антоном Олійником. Медичний персонал відділення зумів домогтися значних результатів у наданні медичної допомоги хворим з захворюваннями та наслідками травм центральної та периферичної нервової системи, судинною патологією нервової системи, з гострою неврологічною патологією, – зазначив він та додав, що відкриття корпусу умисно приурочили до 25-річниці Незалежності України.
Під час брифінгу для представників регіональних засобів масової інформації начальник відділення – учасник бойових дій в зоні антитерористичної операції майор медичної служби Антон Олійник розповів про те, що відтепер одномоментно можна буде надавати кваліфіковану медичну допомогу до 28 пацієнтам з травмами, пораненнями захворюваннями нервової системи та наслідками поранень та травм..
– Ви на власні очі змогли переконатися в тому, як обладнано палати та інші приміщення: просторо, світло та є усе необхідне. За рік ми допомагали не тільки пацієнтам з когорти учасників АТО, але й ветеранам військової служби, військовослужбовцям строкової служби, місцевому населенню.

Віталій ІВАНОВ.

Довідка. Впродовж 2014-2016 років в зоні проведення антитерористичної операції бойові завдання за призначенням виконували 22 військовослужбовці Мукачівського військового госпіталю: 15 офіцерів та 9 військовослужбовців старшинського, сержантського та рядового складу військової служби за контрактом, а також 2 працівника Збройних Сил України.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s