На Львівщини американські військові допомагають відремонтувати сільську школу

Posted: 01.09.2016 by rmclviv in Новини та події, у регіоні

На свято Першого дзвоника до учнів середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів села Старичі, Яворівського району завітали представники групи цивільно-військового співробітництва армії США на чолі з начальником відділу двостороннього співробітництва посольства США в Україні майором Браяном Вінтслером, керівник програми гуманітарної допомоги відділу оборонного співробітництва посольства США в Україні Людмила Кириленко.
Як розповіла директор школи Наталія Косик міжнародні партнери надали суттєву допомогу в підготовці освітнього закладу до нового навчального року.
– Ми дуже зраділи коли дізналися про те, що нашу школу було включено до переліку об’єктів, що відновлюватимуться в межах Програми гуманітарної допомоги Уряду США цього року. Більше семи місяців тривають ремонтні роботи і на сьогоднішній день маємо чим пишатися – укріплено фундамент, проведено утеплення фасаду, замінено старі вікна на енергозберігаючі, відремонтовано дах. Особливо радує той факт, що нам вдалося привести до ладу місця загального користування у середині будівлі.
Не все встигли зробити, однак, вже за місяць-два, ми повністю завершимо увесь необхідний комплекс робіт.
У свою чергу майор Браян Вінтслер зазначив, що він ніколи не думав про те, що йому доведеться займатися будівельними роботами та ще й у цивільній сфері.
– Я професійний військовий, однак так склалося, що почав займатися такми проектами. З кожним роком все більше і більше розумів, що допомога цивільному населенню є дуже важливою справою. Особливо у тих країнах, з яким у нас партнерські відносини. Тут, в цьому населеному пункті, це вже другий наш проект –не так давно було відновлено інфраструктуру місцевого дитячого садочка, – зазначив він.
Слід додати, що кошторис ремонтно-відновлювальних робіт навчального закладу склав близько 300 тисяч доларів.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s