… З часом про них складуть легенди

Posted: 02.09.2016 by rmclviv in Новини та події, у регіоні

Військовослужбовці 703-го інженерного полку, що дислокується на теренах Самбірщини Львівської області спільно з представниками органів державної влади та місцевого самоврядування вшанували пам’ять воїнів-саперів, які два роки тому загинули в боях з незаконними російсько-терористичними збройними формуваннями під Маріуполем.
Участь в поминальному заході на території Меморіалу Героям України взяли Самбірський міський голова Юрій Гамар, голова районної ради Віталій Кімак, заступник голови Самбірської районної державної адміністрації Леся Ленартович, народний обранець Андрій Лопушанський, а також начальник інженерних військ Збройних Сил України Юрій Лукашик, родичі загиблих, військовослужбовці гарнізону.
Як зазначив командир частини полковник Олександр Корольов бойові побратими полягли за волю та Незалежність нашої держави під час виконання бойових завдань в районі населеного пункту Шевченково Донецької області.
– 31 серпня 2014 року, автомобіль на якому група підполковника Вадима Суского поверталась бойового завдання натрапив на ворожий фугас. Того чорного четверга ми втратили одразу шістьох своїх бойових товаришів: командира та солдатів Андрія Струся, Володимира Дорошенка, Ігоря Шубака, Романа Малецького та Ігоря Бжостовського. Вони з гідністю виконали громадянський, військовий обов’язок і у боротьбі з ворогом за непорушність кордонів нашої країни віддали найдорожче – життя.
Своїми спогадами про полеглих перед присутніми поділилися мама загиблого підполковника Вадима Суского – Таїсія Іванівна, а голова літературного об’єднання «Дністер», поетеса Оксана Скварко у своїй промові акцентувала увагу на тому, що Подвиг воїнів навіки закарбовано золотими літерами на скрижалях новітньої історії Української держави: «Згодом про них складуть легенди, а на прикладах мужності виховуватимуться нові покоління патріотів нашої держави».

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s