Резерв – основа боєздатності частини

Posted: 07.09.2016 by rmclviv in Новини та події, у регіоні

З третього вересня, у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді Високомобільних десантних військ Збройних Сил України відбувається збір особового складу резерву частини. Цей захід особливий тим, що до нього залучено понад тисячу військовослужбовців військового резерву, які були призвані напередодні військовими комісаріатами Західного регіону.
Чимало учасників мають попередній досвід ведення бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції. Зокрема, своїм бойовим досвідом та здобутими навичками з побратимами діляться солдат Василь Малюта, який проходив службу в 95-й окремій десантно-штурмовій бригаді та брав участь в бойових діях поблизу Авдіївки. А також солдати Сергій Гриник і Павло Чума, рядовий Тарас Подібка та сержант Олексій Гороновський – учасники бойових дій поблизу міста Щастя, Станиця Луганська. Не обійшли цей захід і представники влади, зокрема, до частини знову повернувся діючий депутат Львівської міської ради Віталій Свінціцький. Його приклад яскраво засвідчує те, що справа захисту Батьківщини стосується кожного громадянина України. Крім нього, ще багато військовослужбовців повернулися до своєї рідної бригади, побратимів, командирів з якими пліч-о-пліч обороняли Батьківщину упродовж минулих двох років.
З першого дня особовий склад розпочав інтенсивні заняття з тактичної, вогневої, повітряно-десантної підготовки, тактичної медицини. Під час проведення збору основна увага звертається на поновлення навичок військовослужбовців, які були звільненні з військової служби під час попередніх хвиль мобілізації. Всі резервісти призвані до частини здійснять стрибки з парашутом у відповідності з програмою заходу. Під час збору їх також поінформують й про можливість укладання контракту на військову службу за контрактом
Варто зазначити, що забезпечення особового складу резерву частини, який прибув на заходи здійснено за всіма належними нормами.

Віталій ІВАНОВ.
Фото Валентина Радика, Володимира Кушніра.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s