Галичанина нагороджено бойовим орденом

Posted: 12.09.2016 by rmclviv in Новини та події, у регіоні
Позначки:, ,

11 вересня, в межах святкування 775-ї річниці старовинного Самбора, що на Львівщині, на головній площі відбулися святкові заходи, в яких взяли участь мешканці міста, священнослужителі, представники громадських організацій, військовослужбовці гарнізону. Під час урочистостей за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України міський голова Самбора Юрій Гамар від імені Президента України вручив орден «За мужність» ІІІ ступеня рядовому в запасі Олександру Дикому.
Як розповів командир 703-го інженерного полку полковник Олександр Корольов військовослужбовець за час служби в Збройних Силах України зарекомендував себе із найкращого боку.
– Сашко з вересня 2014 року перебував в зоні проведення антитерористичної операції на посаді механіка-водія бойової машини розгородження БМР-2. Під час виконання бойових завдань проявив мужність та професіоналізм. 26 жовтня 2014 року неподалік населеного пункту Сміле Луганської області отримав поранення, двічі підірвавшись на фугасах керованої дії під час проходження автомобільної техніки територією, що тимчасово підконтрольна бойовикам.
Після лікування у військовому госпіталі знову повернувся у свій підрозділ на схід країни, де неодноразово брав участь у виконанні завдань за призначенням до демобілізації, – зазначив він.
Звитягу галичанина було відзначено Указом Президента України №306/2016.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s