Бригадні тактичні навчання – квінтесенція збору резервістів-десантників

Posted: 14.09.2016 by rmclviv in Новини та події, у регіоні
Позначки:,

На базі одного з військових полігонів Західного регіону відбувся заключний етап проведення збору особового складу резерву 80 окремої десантно-штурмової бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.
Перевірку було проведено у формі бригадних тактичних навчань із залученням додаткових сил та засобів під загальним керівництвом начальника штабу — першого заступника командувача Високомобільних десантних військ Збройних Сил України Героя України полковника Андрія Ковальчука.
Під час спілкування з представниками засобів масової інформації він акцентував увагу на тому, що в складі змішаних підрозділів пліч-о-пліч виконували завдання військовослужбовці декількох черг часткової мобілізації:
— Вони вже мають чималий бойовий досвід здобутий під час виконань завдань за призначенням в районі АТО, тож основні зусилля впродовж збору особового складу резерву командування були скеровані на поновленні набутих військовослужбовцями знань, умінь і навичок, необхідних їм для виконання завдань за призначенням.
Всього у польовому вишколі взяли участь понад тисяча резервістів та особовий склад, який нещодавно прибув із району проведення АТО. Впродовж навчального дня було проведено перевірку злагодженості дій екіпажів бойових машин, обслуг, штатних підрозділів тощо.
Варто зазначити, що дії десантників підтримувалися тактичною, транспортною та армійською авіацією, реактивними та артилерійськими підрозділами.
За підсумками навчань п’ятнадцять військовослужбовців-резервістів були заохочені начальником Генерального штабу Збройних Сил України.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s