Офіцери зі зв’язків з громадськістю ЗС США та Канади зустрілися зі студентами-журналістами Львова

Posted: 23.09.2016 by rmclviv in Новини та події, у регіоні

На базі факультету журналістики Львiвського нацiонального унiверситету iменi Iвана Франка відбувся круглий стіл на тему: «Робота спеціалістів зі зв’язків з громадськістю армій США та Канади у демократичному суспільстві». Просвітницький захід для студентів І-ІІІ курсів було організовано представниками Управління комунікацій та преси Міністерства оборони України за участі американських та канадських спеціалістів зі зв’язків з громадськістю, професорсько-викладацького складу вишу.
Як зазначив завідувач Кафедри теорії і практики журналістики професор, доктор історичних наук Іван Крупський, зустрічі такого роду є важливими, адже дають можливість молодому поколінню представників «четвертої влади» сформувати певну базу знань щодо взаємодії із представниками армійських прес-служб.
Для прикладу, в майже усіх арміях світу є військовослужбовці, яким надано право спілкуватися з представниками громадськості та ЗМІ для інформування суспільства. Адже як всім відомо, армійське середовище є досить специфічним — з певними обмеженнями в подачі інформації, дотриманням режиму таємності тощо.
У свою чергу офіцери зі зв’язків з громадськістю капітан ЗС США Скотт Кун та капітан ЗС Канади Дерек Рейд розповіли студентам про свою роботу та поділилися власним досвідом щодо співпраці із представниками засобів масової інформації. Детально поінформували про підготовку інформацій та шляхи їх розповсюдження, акцентували увагу на тому, що в їхніх арміях не забороняється солдатам спілкуватися з пресою, навіть в деякій мірі заохочується.
— Однак, у нас до таких спікерів є і свої вимоги — фаховість, межі компетенції, правдивість наданої інформації. Ми дуже ретельно слідкуємо за тим, аби опублікована інформація відповідала дійсності, — зазначив капітан Скотт Кун.
Під час спілкування іноземним спеціалістам українські студенти задали чимало цікавих запитань. Зокрема, молодь цікавилася тим, яким чином подати інформацію аби вона не виглядала свідомою пропагандою, чи є межа гуманності під час опису ворога, яким чином збирати та оприлюднювати інформацію під час ведення бойових дій аби не зашкодити своїм військам.
На завершення круглого столу в учасників виникло чимало запитань до закордонних гостей, тож сторони домовились, що гості нададуть на них відповіді за допомогою електронного листування.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s