Відбулася прем’єра пісні на слова українського десантника «Бог біля тебе»

Posted: 16.10.2016 by rmclviv in Новини та події

В межах масштабного соціально-мистецького проекту #ПісніВійни в ефірі одного з телевізійних каналів відбулася прем`єра нового драйвового синглу – «Бог біля тебе». Першими виконавцями цієї пісні стали автор слів український десантник Богдан Ковальчин та співак Арсен Мірзоян.  До війни Богдан Ковальчин працював на радіостанції, через це вже на фронті отримав позивний «FM». До армії чоловік зголосився добровольцем. Воював на Донбасі в найгарячіших точках у складі одного з підрозділів 80-ої окремої десантно-штурмової бригади ВДВ ЗС України.
Писати пісні снайпер Ковальчин почав під час бойових дій. Власне, пісня «Бог біля тебе» є першою, яку він створив.
– Її слова народилися під впливом моїх перших днів війни та пов’язаних із ними гарячих подій. «Бог біля тебе» – пісня про волю до життя, до боротьби, до перемоги, – розповів Богдан Ковальчин.
Разом із піснею відбулася й прем’єра кліпу за участі співака-воїна, що був відзнятий у вересні цього року під час масштабних навчань підрозділів Високомобільних десантних військ на базі одного з полігонів Західного регіону.

Варто зазначити, що бойовим побратимам і користувачам соціальних мереж Богдан добре відомий, як автор та виконавець гострої пісні «Сепаратюга» і автор кавер-версії на пісню групи 5`nizza «Я солдат» – «Це десант!».
На думку співака Арсена Мірзояна цивільним авторам та виконавцям такі створювати вкрай важко: « … в їхніх творах буде більше війни. А десантура, бачите, співає про Бога, про сонце, про друзів, про любов і тільки у самому кінці – про смерть. Це не пісні про війну, це пісні, написані війною».

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s