Майстри кулінарії та діти взяли участь у благочинній акції «Героям — на здоров’я»

Posted: 16.10.2016 by rmclviv in Новини та події, у регіоні

У Львові, напередодні Дня захисника України, для дітей учасників антитерористичної операції та Героїв Небесної Сотні, знані майстри кулінарії Іван Янчишин та Дмитро Левін провели майстер-клас з виготовлення неймовірно смачних ласощів — еклерів. Захід відбувся в межах благочинної акції «Героям — на здоров’я», що є складовою мегапроекту «Мій тато захищає Україну» на базі одного із готельно-ресторанних комплексів.
Оригінальний рецепт однієї з найулюбленіших у всіх дітей та дорослих солодких страв діти одразу ж запам’ятали, про що свідчили їхні відповіді на запитання від кондитерів під час міні-іспиту на засвоєння малюками отриманої інформації. Однак, попри все, найцікавішим для кожної дитини видався момент, коли вони взяли в рученята наповнений тістом кондитерський шприц і самостійно почали творити ці кондитерські шедеври. Не менш цікавим видався і процес наповнення вже готових тістечок заварним кремом, який також приготували Іван Янчишин та Дмитро Левін в присутності діточок.
Захоплюючий майстер-клас, окрім неймовірно позитивних вражень у дітей, приніс ще один хороший результат. Адже процес приготування еклерів спонукав діточок до бажання стати в майбутньому такими ж вправними і талановитими кондитерами.
Найбільшою радістю для малюків очевидно стала звістка про те, що ці неймовірно смачні кондитерські вироби, приготовлені за їхньою участю, будуть передані в якості подаруночків до Дня захисника України військовим, які після отриманих травм знаходяться на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону.
Організатори акції наголосили на тому, що діти також готові ділитися своєю увагою та турботою із тими, хто зараз оберігає мирне небо над їхніми головами, захищаючи Україну.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s