На території 44-ї бригади освячено молитовну каплицю

Posted: 16.10.2016 by rmclviv in Новини та події

У Тернополі, на території 44-ї окремої артилерійської бригади в урочистій обстановці відкрито та освячено молитовну каплицю. Ініціатором спорудження святині виступив командир бригади полковник Сергій Баранов, а воїни-артилеристи підтримали його. Втілити задум у життя вдалося силами всього колективу військової частини та доброчинцями Тернопільщини.
Освятив і окропив свяченою водою каплицю Архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор.
– Ця каплиця стане для кожної віруючої людини, яка служить у нашій військовій частині, осередком душевного спокою. Вона буде одним із важливих елементів виховання у воїнів військового обов’язку і почуття відповідального служіння Україні, – переконаний тимчасово виконуючий обов’язки командира бригади полковник Валентин Козловець.
Він також наголосив, що ще з княжих та козацьких часів покровителькою Українського війська вважається Пресвята Богородиця. За його словами колись захисту в Діви Марії просили славні вихідці з Тернопільщини – князь Василько Теребовлянський, засновник запорізького козацтва Дмитро Байда-Вишнивецький, прославлений Северин Наливайко.

– Теперішнє покоління захисників України гідно продовжує і примножує військові традиції, котрими завжди славився наш край. Йдучи на військову службу також просять у Діви Марії щоби вона покрила їх своїм омофором та вберегла від ворожих куль, – зазначив ТВО командира артилерійської бригади.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s