Українські десантники навчаються за міжнародними військовими стандартами

Posted: 16.10.2016 by rmclviv in Новини та події, у регіоні

На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного розпочалася підготовка військовослужбовців ВДВ ЗС України. Заняття проводять інструктори міжнародної багатонаціональної тренувальної групи (JMTG). До її складу входять військовослужбовці Каліфорнійської національної гвардії (США) та партнери з Канади, Литви, Польщі, Великобританії. Основним їх завданням є підвищення обороноздатності Українського війська.
Як розповів представник українських десантників полковник Євген Кураш, ці тренування покращать рівень бойової підготовки «крилатої» піхоти.
Загалом, дев’ятитижнева програма тренувань для солдат розпочалася з індивідуальної підготовки, що включатиме індивідуальну стрільбу та надання першої медичної допомоги в бойових умовах. Далі військовослужбовці перейдуть до колективної фази тренувань, що включатиме взводні бойові стрільби та військові навчання на рівні батальйонів.
— Ці тренування додадуть нового досвіду моєму підрозділу та покращать наші дії в бойових умовах, — зазначив полковник Євген Кураш.
Командир міжнародної багатонаціональної тренувальної групи полковник Нік Дусіч зазначив, що мета, яку перед собою ставлять українські військові співпадає з тією, яку ставлять перед собою й інструктори.
— Закликаю кожного, хто навчатиметься, скористатися цією унікальною можливістю та налагодити спільний діалог з представниками армій країн світу, що сприятиме плідній довготривалій співпраці. Це допоможе взяти для себе якомога більше позитивного досвіду та знань від цих міжнародних тренувань, — сказав полковник Нік Дусіч.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s