Командування ЗС США в Європі опікується загальноосвітніми навчальними закладами Львівщини

Posted: 27.10.2016 by rmclviv in Новини та події, у регіоні

У селищі міського типу Старичі, Яворівського району успішно завершено амбітний проект, що здійснювався в межах програми гуманітарної допомоги Україні від уряду Сполучених Штатів Америки. Впродовж поточного року увагу робочої групи в складі представників Посольства США в Україні, групи цивільно-військового співробітництва збройних сил США, а також державної влади та місцевого самоврядування було зосереджено на вирішенні питань, що виникали під час ремонтно-відновлювальних робіт на базі Старицької загальноосвітньої школи I-III степенів.
З цієї нагоди в шкільному закладі відбулися урочистості в яких взяла участь Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні пані Марі Йованович, а також командир об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи полковник Нік Дусіч, начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук представники органів державної влади, військовослужбовці гарнізону.
– Мені дуже приємно бачити такий чудовий результат нашої обопільної співпраці. Однак сутність цього проекту є набагато більшою, ніж звичайний ремонт будівлі: для трьохсот двадцяти школярів ця школа є другим домом, – зазначила пані Марі Йованович. Це місце, де ви знайшли і ще знайдете нових друзів і потоваришуєте на все життя. Тут ви зростатимете і станете талановитими, мудрими і дорослими людьми. Отримуючи знання від своїх талановитих вчителів ви – любі діти – в майбутньому визначатимете не лише свою долю, а й долю країни. Хочу також зазначити, що у багатьох з вас зараз батьки проходять військову службу в Українському війську. Не важливо куди їх покликала Україна – в навчальні Центри чи на Схід до зони антитерористичної операції. Вони наші Герої. Саме тому цей проект є підтримкою тим сім’ям, які чекають на повернення своїх рідних і близьких з військової служби, які стали на захист своєї країни та Свободи, – наголосила Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні пані Марі Йованович.
По завершенню офіційної частини відбулося символічне перерізання стрічки та огляд оновлених приміщень школи. Варто зазначити, що підрядною організацією було виконано чималий обсяг робіт: відремонтовано та утеплено фасад, дах будівлі та входи, замінено вікна та двері, проведено внутрішнє переобладнання й відремонтовано санвузли на поверхах, роздягальні спортзалу, змонтовано систему освітлення у приміщеннях тощо. Кошторисна вартість проекту склала 300 тисяч доларів.
Слід додати, що міжнародне співробітництво в межах вищевказаної Програми у регіоні лише набирає обертів і вже найближчим часом нові робочі групи почнуть працювати на обрахуванням кошторисів з відновлення низки інших необхідних мешканцям району об’єктів.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s