Для діток учасників АТО із Бродівщини провели день розваг

Posted: 07.11.2016 by rmclviv in АТО, Новини та події, у регіоні

В межах соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну» для діток учасників антитерористичної операції з Бродівщини цими вихідними було проведено день розваг у місті Лева. Знайомство із володіннями короля Данила розпочалося екскурсією «Диво-Поїздом» під час якої юні мандрівники побачили ледь не усі закутки древнього міста, почули цікаву та пізнавальну розповідь про історичні факти та про людей, які причетні до будівництва Львова.
Після подорожі вузькими вуличками на дітей чекав інший Львів – з висоти пташиного польоту. Цю атракцію гостям запропонували працівники відділу промоцій міської ради і саме вони запросили піднятися їх на найвищу в Україні 65-метрову вежу ратуші аби звідкіля насолодитися чудовими краєвидами.
Витрачену після сходження на верхівку адміністративної будівлі енергію, діточкам поповнили постійні партнери мегапроекту працівники ресторану «Пиріжкова хата»: смачні наїдки не лише підкріпили фізичні сили, але й додали бадьорості на подальший насичений день.
Наступною зупинкою дня розваг став 58-й будинок офіцерів, яким керує полковник Віталій Провозін. Варто додати, що саме у стінах цього гарнізонного осередку культури почалося становлення цього проекту.
Тут на юних бродівчан чекала науково-пізнавальна зустріч із професором Нейроном. Його дотепні жарти збурили хвилі щастя, позитивних емоцій та вир радісних посмішок. Діточки одне наперед одного хотіли взяти участь в всіх хімічних дослідженнях від шаленого професора. І таку можливість, звісно, малюки отримали. Відтак, «нахімічене» свято від розважального колективу «ОШОУ» вийшло пречудовим!
Завершили естафету дня розваг колектив Дитячого парку святкування днів народжень «Дитяча планета». Який запропонував відвідувачам планету щирості, добра, розваг та посмішкою.
Настрибавшись та нагасавшись досхочу, екскурсанти – учасники соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну» вирушили додому аби поділитися своїми враженнями від побаченого із рідними та близькими!

Уляна ФЛИШКО
(соціальний проект для дітей учасників АТО і Героїв Небесної Сотні
«Мій тато захищає Україну»)

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s