Військові хіміки привітали колег з присвоєнням державних нагород

Posted: 19.11.2016 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!, Знаменні події, свята

В одній з військових частин Самбірського військового гарнізону за участі представників органів державної влади та місцевого самоврядування відбулося вручення державних нагород України. Ордени “За мужність ІІІ ступенів” учасникам антитерористичної операції сержанту Михайлу Бакальцю із с.Воля Баранецька та водію-хіміку (за станом здоров’я звільнений у запас) Віталію Борсуку із с. Бабина особисто вручив начальник Центрального управління військ радіаційного, хімічного, біологічного захисту Збройних сил України полковник Віталій Штельма.
Бійців було відзначено за вагомий особистий внесок у зміцнення обороноздатності Української держави, мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час бойових дій та при виконанні службових обов’язків.
Командир відділення ремонтного взводу сержант Михайло Бакалець впродовж липня та серпня 2014 року брав участь у виконанні завдань за призначенням у складі сил антитерористичної операції, виконував обов’язки водія бойової машини. Під час супроводу колон техніки інженерних підрозділів проявив високий професіоналізм та майстерність.
Виконуючи завдання в одному із секторів неодноразово вивозив свою бойову розвідувальну хімічну машину та бойових побратимів з-під інтенсивних ворожих обстрілів.
Під час боїв в районі населеного пункту Дякове Луганської області, перебував майже місяць в оточенні. Разом з іншими військовослужбовцями без продуктів харчування, питної води, зв’язку з основними підрозділів, під постійними обстрілами ворожої артилерії і мінометів сержант Михайло Бакалець гідно пройшов це важке випробування та не зрадив військовому обов’язку.
Нині військовослужбовець запасу Віталій Борсук за станом здоров’я не може продовжувати військову службу. Та його внесок в оборону держави від російських окупантів та їхніх найманців від цього не є менш вартісним.
У липні 2014 року Віталій виконував обов’язки водія бойової машини БРДМ-2рхб: супроводжував інженерні підрозділи на розмінування місцевості в Донецькій області.
Особливу кмітливість та винахідливість проявив у виконанні сумісних завдань в районі населеного пункту Степанівка, що під Савур-Могилою Донецької області, де неодноразово здійснював евакуацію поранених  військовослужбовців, завдяки чому були врятовані життя багатьом з них.
9 серпня 2014 року під час супроводу автомобільної техніки був обстріляний представниками бандитських угрупувань з ПТУР. Не розгубившись він зманеврував бойовою машиною та зумів ухилитися від прямого влучення ракети. У цьому бойовому епізоді своїми героїчними діями він врятував життя всього екіпажу.
Перебуваючи в зоні АТО завдяки особистим професійним вмінням та навичкам, неодноразово виводив бойову машину з-під обстрілів, чим рятував життя людей та зберіг бойову одиницю техніки.

Віталій ІВАНОВ,

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s