На Львівщині розпочалась підготовка особового складу чергової ротації 18-го окремого вертолітного загону місії ООН зі стабілізації у ДР Конго

Posted: 29.11.2016 by rmclviv in Міжнародне співробітництво

28 листопада на базі однієї з військових частин армійської авіації Сухопутних військ Збройних Сил України розпочалось бойове злагодження особового складу чергової ротації 18-го окремого вертолітного загону місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго. Впродовж трьох тижнів миротворці вивчатимуть медичну підготовку, вдосконалюватимуть фізичну, вогневу, мовну та спеціальну підготовки. Екіпажі вертолітних ланок Мі-8 та Мі-24 поновлять льотні навички з виконання завдань за призначенням у гірській місцевості. Крім того, усі військові пройдуть необхідну вакцинацію від найпоширеніших африканських захворювань.
Вже в середині грудня особовий склад чергової ротації 18-го окремого вертолітного загону складе іспити та пройде сертифікацію на готовність до участі в миротворчі місії в ДР Конго.
Варто зазначити, що серед кандидатів на посади до вертолітного загорну є лише ті військові, котрі виконували завдання за призначенням в районі проведення антитерористичної операції. Серед них – чимало бійців, котрі отримали високі військові та державні відзнаки.

Віктор АНУФРІЄВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s