Дня Збройних Сил України відбулася прем’єра зворушливої пісні

Posted: 05.12.2016 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!

Пісня «Щастя – коли ти не йдеш на війну» – п’ятий сингл в межах масштабного соціально-мистецького проекту #ПісніВійни. Автором слів пісні є Оксана Гривул – дружина воїна АТО Тараса Гривула. Жінка написала зворушливого вірша у той період, коли чекала чоловіка із фронту. На музику поетичні рядки поклала композитор та співачка Ірина Доля. Вона ж виступила і однією з виконавиць пісні, а другою половиною дуету стала представниця 80-ої окремої десантно-штурмової бригади лейтенант Ірина Красота.
У своєму вірші авторка поділилася сокровенними переживаннями та, власне, історією сім’ї. Її чоловік, 39-річний Тарас Гривул, воював в АТО у 2014-2015 роках. На фронті Тарас був артилеристом, заступником командира мінометної батареї. Після повернення з війни чоловік пішов на контрактну службу у Збройні Сили України. А ще Тарас – професійний бандурист, є членом Національної спілки кобзарів України. У рамках проекту він є одним із виконавців пісні «Дорога на схід», яку співають п’ятеро бійців АТО.
Чуттєвий вальс при створенні відеоряду виконали Олександра Момот і Юрій Гринчук – танцюристи відомого балету Ірини Мазур «Життя».
До кінця цього року ще відбудеться прем’єра пісні «Молитва на Різдво» у виконанні її автора, барда Зиновія Медюха, співачки Оксани Мухи та відомого акапельного гурту – вокальної формації «Піккардійська Терція». А вже наступного року у світ вийде альбом #ПісніВійни, який об’єднає близько 15-ти сучасних україномовних військових пісень, написаних українськими захисниками та виконаних в унікальних дуетах бійців із відомими українськими артистами.

Переглянути відео «Щастя – коли ти не йдеш на війну»:

Послухати пісню «Щастя – коли ти не йдеш на війну»
Канал проекту #ПісніВійни в YouTube

Сторінка проекту #ПісніВійни у Facebook: https://www.facebook.com/pisni.vijny/

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s