На Львівщині проходить сертифікація чергової ротації 18-го окремого вертолітного загону

Posted: 13.12.2016 by rmclviv in Миротворчість
Позначки:

На базі однієї з військових частин армійської авіації Збройних Сил України, що на Львівщині, завершується бойове злагодження особового складу чергової ротації 18-го окремого вертолітного загону, який упродовж наступного року виконуватиме завдання у складі місії ООН зі стабілізації ситуації у Демократичній Республіці Конго.
Комісія у складі представників Генерального штабу та Командування Сухопутних військ ЗС України перевіряє повноту забезпечення українських миротворців речовим майном, а також екзаменує їх з основних предметів бойової підготовки – фізичної, вогневої, спеціальної підготовки, а також мовної та правової. У рамках сертифікації льотно-підйомний склад виконує навчально-тренувальні польоти.
У цей час у вертолітному загоні також працює й представник Секретаріату Організації Об’єднаних Націй пан Ассаміс Компаоре, який спостерігає за підготовкою українських миротворців.
Варто додати, що ротація особового складу 18-го окремого вертолітного загону Збройних Сил України відбудеться вже на початку лютого 2017 року.

Віктор АНУФРІЄВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s