У місті над Латорицею колектив військового госпіталю привітали з ювілеєм

Posted: 13.12.2016 by rmclviv in Новини та події, у регіоні
Позначки:,

12 грудня, в Мукачеві, відбулися урочистості з нагоди 75-ї річниці з дня створення військового госпіталю. Цього дня особовий склад провідного в регіоні лікувального закладу привітали заступник директора Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України полковник медичної служби Юрій Русінка, начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону полковник медичної служби Іван Гайда, керуючий Мукачівською єпархією, Високопреосвященніший Феодор, архієпископ мукачівський і Ужгородський, представники органів державної влади, місцевого самоврядування та військових колективів гарнізону.
Святкування у стінах «Закарпатського драматичного театру над Латорицею» розпочалося з вшанування Державного Прапора та Державного Гімну України.
У вступній промові перед присутніми начальник госпіталю полковник медичної служби Ярема Бекер наголосив на тому, що на сучасному етапі українське суспільство постало перед суворими викликами та загрозами, для подолання яких необхідно докласти максимальних зусиль.
–    На жаль, бойові дії на Сході нашої країни продовжуються, у боротьбі з ворогом продовжують гинути наші воїни. Спочатку проведення АТО загинули тисячі українських патріотів, серед них і 35 колег з усіх куточків держави  – зазначив він.
На завершення своїх слів закликав вшанувати хвилиною мовчання усіх захисників України, які відали життя в боях з терористичними угрупуваннями.
Вітаючи ювілярів заступник директора Військово-медичного департаменту Міністерства оборони України полковник медичної служби Юрій Русінка наголосив на тому, що колектив відмінно виконує завдання з амбулаторно-поліклінічної допомоги, проведення стаціонарного лікування, організації роботи всіх ланок медичної служби. Також зазначив, що з квітня 2014 року мукачівські військові лікарі та медичний персонал гідно проявили себе в районах проведення АТО.
–    З ризиком для власного життя, ви завжди надавали якісну медичну допомогу пораненим побратимам. Зичу міцного здоров’я, щастя, удачі, знаних здобутків на вашій професійній ниві, – зазначив він.
Впродовж святкування на адресу закарпатських військових медичних працівників пролунало ще чимало добрих слів з уст гостей. Чимало з них було заохочено почесними грамотами, відомчими відзнаками.
Варто зазначити, що з часу російської збройної агресії проти України в мукачівському військовому госпіталі надали допомогу майже трьом тисячам бійців – учасників антитерористичної операції.
За два роки, що минули, в зоні антитерористичної операції бойові завдання за призначенням неодноразово виконували більше 25 військовослужбовців військового госпіталю з міста над Латорицею.
Поруч з українськими бійцями вони пройшли найгарячіші точки зони АТО та продемонстрували міцність духу, витримку, мужність та жертовність.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s