Улюблене свято дітей та дорослих

Posted: 16.12.2016 by rmclviv in Новини та події, у регіоні

16 грудня, напередодні Дня святого Миколая, бійці окремого ремонтно-відновлювального полку оперативного командування «Захід», відвідали вихованців дитячого будинку сімейного типу, а також діток, які виховуються у прийомних родинах міста Сватове Луганської області. Аби свято пройшло, як годиться, колективом частини було вирішено зробити щось хороше для малечі, яка попри війну і важкі часи вірить у дива.
– У них не повинно бути нещасливого дитинства, і за це відповідальні ми – дорослі. Тому турбота про дітей, захист їхніх прав є одним з найголовніших наших обов’язків, – зазначив військовий капелан ремонтного підрозділу о. Юрій Галабуда.

Він також передав вітання від військових ремонтників родинам та юним сватівчанам, побажав міцного козацького здоров’я, добра, радості та великої духовної благодаті.
– Щастя Вам, добра та злагоди! Нехай святий Миколай завітає до кожної дитини і принесе мир нашій Неньці Україні.
Після спілкування військовослужбовці подарували дітям солодкі подарункові набори. А одній з родин, яка виховуючи трьох власних дітей, прийняла до себе ще вісім дітей-сиріт військові подарували лазерного принтера.
У свою чергу діти віршованими рядками та святковою виставою розповіли присутнім про Святого Миколая – візантійського єпископа Ніколауса, який здобув слави та пошани за допомогу бідним та підтримки дітей, яким таємно приносив у домівки іграшки й теплі речі. А ще вважається, що він піклується про мандрівників, водіїв, туристів, воїнів, також допомагає у скруті, боронить від стихійного лиха.
Варто зазначити, що зустріч відбулася за активного сприяння та всебічної підтримки спеціалістів управлінням у справах дітей та молоді Сватівської районної державної адміністрації Луганської області.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s