Військовослужбовці – учасники АТО взяли участь в товариському турнірі з футзалу

Posted: 29.12.2016 by rmclviv in Новини та події, у регіоні

Напередодні завершення футбольного сезону в Буському районі, що на Львівщині, у спортивному комплексі «Освіта» (м.Буськ) відбувся товариський турнір з футзалу. Цього року свої команди з міні-футболу виставили і військовослужбовці окремого ремонтно-відновлювального полку оперативного командування «Захід», а також ветерани Збройних Сил України і представники Навчального центру Національної гвардії України. Відкриваючи спортивне свято організатори висловили свої найщиріші побажання та вітання учасникам турніру.
– Такі зустрічі є вкрай важливими, в контексті, єднання різновікових груп та гарту спортивного духу, – зазначив у вступному слові голова Бузької районної організації ветеранів України полковник запасу Володимир Луженцов. – Маю надію, що своїм прикладом продемонструємо молоді чудову командну гру, що необхідна не лише в спорті, а й у повсякденному житті, особливо на тлі порушення територіальної цілісності Східних рубежів нашої держави, – додав він.
Привітали учасників і пластуни Станиці Красне. Юнаки передали кожній команді «Вифлиємський вогонь миру» та подарували присутнім невеличкі обереги – медальйончики з Пресвятою Дівою Марією.
У свою чергу, бійці окремого ремонтно-відновлювального полку подарували учасникам юнацьких команд шеврони частини та підписаний найщирішими побажаннями та засвідчений автографами прапор, що рік пробув в зоні антитерористичної операції та повернувся додому разом з ними.
Турнір відбувся в приємній та товариській атмосфері, а перемогла, як і годиться – спортивна дружба.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s