184 Навчальний центр запрошує на контрактну службу

Posted: 30.12.2016 by rmclviv in Новини та події, у регіоні
Позначки:,

184 Навчальний центр пропонує широкий вибір посад, зокрема рядового, сержантського та офіцерського складу. Перевага надається військовозобов’язаним, які мають досвід участі в антитерористичній операції. У військовій частині є ряд посад інструкторського та викладацького складу, де є можливість проходження служби особами, які є обмежено придатними до військової служби. Тобто, якщо військовослужбовець зазнав поранень і за станом здоров’я в подальшому не може проходити службу у бойових частинах, проте бажає служити і володіє необхідними знаннями для навчання особового складу має можливість перевестись у 184 Навчальний центр на вищевказаны посади.
Начальник відділення особового складу та стройового 184 Навчального центру майор Микола Івахов розповів, що передусім кандидат на проходження контрактної служби у 184 Навчальному центрі повинен прибути у військову частину, яка розташована за адресою: Львівська область, Яворівський район, село Старичі, вул. Шептицького, де командир підрозділу проведе вивчення документів та особистих якостей. Також тут перевірять фізичну підготовку та проведуть професійно-психологічний відбір. Коли потенційний військовослужбовець пройде дану процедуру йому видадуть письмову згоду (відношення). Далі необхідно звернутися до районного військового комісаріату та заявити про бажання підписання контракту на проходження військової служби у 184 Навчальному центрі. Військкомат оформить усі необхідні документи та забезпечить явку у військову частину. Вже безпосередньо у навчальному центрі контрактник пройде підготовку за певним напрямком і після цього буде призначений на посаду.
Військовослужбовці, які проходять службу у 184 Навчальному центрі забезпечені гідним грошовим забезпеченням (рядовий склад – від 7 000 грн, офіцерський – від 9 500 грн.), повним соціальним захистом, можливістю навчатися у вищих навчальних закладах без відриву від проходження військової служби, заочне навчання за рахунок держави (починаючи з другого контракту) у вищих військових навчальних закладах  під час проходження військової служби для отримання цивільної вищої освіти за ОКР «бакалавр», щорічною відпусткою зі збереженням грошового забезпечення, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення, нормований розпорядок дня та регламент службового часу, безоплатною кваліфікованою медичною допомогою у військово-медичних закладах  охорони здоров’я військовослужбовців та членів їх сімей, санаторно-курортним лікуванням та відпочинком у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристичних базах Міністерства оборони України, речовим забезпеченням у відповідності до визначених норм, можливістю отримання первинного офіцерського звання військовослужбовцями сержантського (старшинського) складу, які мають вищу освіту.
Крім цього слід зазначити, що на початку 2017 року вводиться в експлуатацію гуртожиток для рядового та сержантського складу на 120 місць. Також у 2017 році розпочинається будівництво двох нових гуртожитків для розміщення особового складу 184 Навчального центру.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s