У Покровську, що на Донеччині привітали військових медичних працівників з святом

Posted: 03.01.2017 by rmclviv in Новини та події, у військових медиків
Позначки:, ,

Вже два роки колектив 66-й військового мобільного госпіталю, що розташовується у прифронтовому Покровську на Донеччині рятує життя бійців – учасників антитерористичної операції та цивільного населення, яке постійно піддається терористичним атакам з боку бандформувань ОРДЛО. За цей час близько трьох тисяч поранених, травмованих та хворих отримали кваліфіковану та спеціалізовану медичну допомогу.
– Тут працюють медичні спеціалісти, які надають спеціалізовану допомогу терапевтичного, хірургічного, гінекологічного, урологічного, стоматологічного профілю, – розповів заступник начальника мобільного госпіталю по роботі з особовим складом майор Андрій Сінельник.
Висока кваліфікація військових медичних працівників дозволила посісти чільне місце в системі охорони здоров’я регіону. Чуйне ставлення, повага до пацієнтів та готовність вдень та вночі боротися за їхнє життя – принципи, які імпонують більшості місцевих жителів і саме тому чимало з них воліють лікуватися виключно у військовій лікарні.
За два дні до старту Нового – 2017 – року, колектив 66-й військового мобільного госпіталю відзначив дев’яту річницю з дня свого створення. З цієї нагоди особовий склад лікувальної установи привітали представники органів місцевого самоврядування, військових частин гарнізону.
Також, в межах урочистостей, четверо військовослужбовців, які вирішили пов’язати подальше життя із Збройними Силами України склали Військову Присягу на вірність Українському народові.

Віталій ІВАНОВ.

Фото – http://vchasnoua.com

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s