В Ужгороді експонується унікальний культурно-мистецький проект

Posted: 06.01.2017 by rmclviv in Новини та події, у регіоні

Майже місяць тому в Закарпатському обласному музеї народної архітектури та побуту діє пересувна виставка культурно-мистецького проекту «Військово-польовий АРТ». Експозиція, без перебільшення, унікальна, адже дивовижним чином поєднала те, чим воюють і те, заради чого воюють українські військові. Більше сотні артефактів, що пройшли горнило військових дій у зоні АТО, нині прикрашені сакральними образами, народними мотивами, державною символікою й іншими атрибутами, які увиразнюють нашу націю в світі та знаходять щирий відгомін у серці кожного українця.
Під час її відкриття, що відбулося 15 грудня минулого року, автор та куратор проекту Павло Ротар розповів: будучи рядовим бійцем добровольчого батальйону спеціального призначення «Золоті ворота», з кожної ротації привозив додому різні елементи амуніції і військового обладнання, технічні засоби та засоби самозахисту, які передавав митцям – для художнього осмислення.
За рік існування проект об’єднав більше 70 майстрів народного декоративно-прикладного й ужиткового мистецтва, серед яких – і учасники бойових дій.
«Проект є прикладом того, як сила життя, прояви краси та гармонії пробиваються через жахи війни й висвітлюють ліризм українського народу, що проявляється у вирі сьогодення», – резюмував Павло Ротар.
Натомість начальник управління культури Закарпатської облдержадміністрації Вікторія Фролова, зауважила, що серед розмаїття новорічно-різдвяних заходів в області – цей, усе ж, займе особливе місце та зацікавить численних відвідувачів, а ще, за традицією проекту, своїми творами збірку поповнять і закарпатські митці.
До слова Закарпаття стало тринадцятою областю, у якій експонується «Військово-польовий АРТ».

Джерело – Закарпаття-онлайн

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s