Закарпатським родинам загиблих військовослужбовців учасників АТО розподілено субвенцію з державного бюджету для покращення житлових умов

Posted: 06.01.2017 by rmclviv in Новини та події, у регіоні

Закарпатська область отримала з державного бюджету 10,8 мільйонів гривень для закупівлі житла родинам загиблих, а також пораненим військовослужбовцям – учасникам антитерористичної операції. За повідомленням прес-служби Закарпатської обласної державної адміністрації цих коштів вистачить для забезпечення житлом всіх родин, які перебували на обліку в органах соціального захисту та, згідно закону, мають право на отримання житла за кошти державного бюджету.
Зокрема, житлові умови покращать дванадцять сімей військовослужбовців, які загинули в боях з незаконними російсько-терористичними бандами на Сході країни та ще дев’ять – чиї рідні внаслідок отриманих поранень визнані інвалідами I-II групи.
Також зазначається, що грошову компенсацію вже перераховано на особові рахунки закарпатців. Завдяки цьому дві родини вже придбали житло, а решта зможуть використати грошову компенсацію впродовж поточного року.
Варто зазначити, що механізм цільової грошової компенсації для придбання житла сім’ями загиблих учасників антитерористичної операції та інвалідами з числа учасників АТО запроваджено минулого року Постановою Кабінету Міністрів України №719 (від 19 жовтня 2016 року) «Питання забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також інвалідів І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов».
Умовами надання цієї субвенції з державного бюджету родинам захисників України передбачено й можливість самостійного вибору найбільш прийнятного житла та купівлю його за рахунок коштів грошової компенсації.

***

За повідомленням територіального органу ДФС у Закарпатській області в 2016-му закарпатці сплатили понад 164 млн. грн. військового збору. Також зазначається, що у порівнянні з 2015-м, у минулому році платники області сплатили на 26,5 млн. грн. більше «патріотичного» податку. Окрім того, наголошується на тому, що мешканці краю відповідально ставляться і до нарахування, і до сплати військового збору. Варто взяти до уваги, що військовий збір (ставка становить 1,5% від об’єкта оподаткування) буде справлятися і в 2017 році.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s