Команда територіального управління ВСП з міні-футболу виборола вольову перемогу

Posted: 27.01.2017 by rmclviv in Новини та події, у регіоні

У Львові, на базі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України завершився турнір з міні-футболу серед восьми команд органів військового управління. Впродовж двох місяців футбольними баталіями жили військові колективи та особовий склад установ, організацій, що функціонують на теренах Західного регіону.
Зокрема, за призові місця боролися представники повітряного командування «Захід», територіального квартирно-експлуатаційного управління, територіального управління Військової служби правопорядку, управління об’єднаного загону Державної спеціальної служби транспорту, регіонального управління держприкордонслужби, обласного військового комісаріату та вузла фельд’єгерського поштового зв’язку.
Після напружених групових матчів у півфіналі зійшлися команди військової прокуратури та прикордонників (рахунок   3:2), територіального квартирно-експлуатаційного управління – територіального управління Військової служби правопорядку (рахунок   1:5).
За результатами проведених двобоїв у фіналі зустрілися команди військових юристів та правоохоронців, які під час напруженого та драматичного матчу, запеклого спортивного протистояння  перемогу здобули військові правоохоронці на чолі з капітаном команди Олексієм Адамчуком.
Як зазначив начальник команди підполковник Федір Федчик, до складу якої входили офіцери та військовослужбовці військової служби за контрактом, ідея турніру полягає у пропагуванні здорового способу життя серед особового склад органів військового управління гарнізону.
Всі ми знаємо, що футбол   це наймасовіший колективний вид спорту. Його унікальність в тому, що він є загальнодоступним і дозволяє продемонструвати гравцям найкращі свої якості та разом створити безліч непередбачуваних ситуацій для супротивника. У нас він в пошані, особливо підчас занять з фізичної підготовки.
Як розповів офіцер спортивний характер та жагу до перемоги продемонстрували усі представники команди, серед кращих – польові гравці Володимир Максимек, Олег Мазур, Василь Биць, Віталій Вовк, Любомир Партак та воротар Ілля Андрушко.
Переможців турніру з міні-футболу серед команд органів військового управління було нагороджено символічним «Кубком переможців» та пам’ятними медалями.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s