За сприяння військових школярі із зони АТО відпочили у Західному регіоні

Posted: 04.04.2017 by rmclviv in Новини та події, у регіоні

Цьогорічні весняні канікули десять школярів з міста Сватове провели на Рівненщині та Львівщині. Відпочинок дітлахів із зони проведення антитерористичної операції було організовано представниками Рівненського зонального відділу Військової служби правопорядку та Військової комендатури м. Сватове, а також спеціалістів обласної державної адміністрації.
Впродовж перебування в Західному регіоні на гостей з Луганщини чекала насичена програма: різноманітні пізнавальні розваги, екскурсії краєм, спортивні змагання, майстер-класи. Окрім цього сватівчани відвідали древнє місто Лева, резиденцію князів Острозьких «Острозький замок», Національний університет «Острозька академія» та рівненський парк імені Тараса Шевченка із різьбленими скульптурами. А ще вони взяли участь у міській толоці та разом з іншими навели лад на території та посадили молоді саджанці.
Разом зі своїми однолітками школярі взяли участь у козацьких іграх та побували екскурсії в Рівненському зональному відділі Військової служби правопорядку, де пообідали в солдатській їдальні, познайомились з солдатським побутом та отримали на пам’ять подарунки.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s