Новокалинівська бригада армійської авіації відсвяткувала 73-річчя

Posted: 04.04.2017 by rmclviv in Новини та події, у регіоні

На Львівщині, особовий склад окремої бригади армійської авіації взяв участь в урочистостях з нагоди 73-річчя від дня її створення. Привітати військових із значною датою зібралися представники органів державної влади та місцевого самоврядування, ветерани військової служби, а також небайдужі громадяни, які не залишаються осторонь та надають матеріально-технічну допомогу бригаді.
З вітальним словом до військових авіаторів звернулася заступник керівника апарату Львівської обласної державної адміністрації Оксана Томашук, яка побажала захисникам України здоров’я, благополуччя, злагоди в сім’ях, мирного неба і, звісно ж, м’якої посадки. Після свого виступу вона нагородила кращих військовослужбовців цінними подарунками та привітальними грамотами від Голів Львівської обласної державної адміністрації та Львівської обласної ради. В межах заходу роботу їхніх побратимів було відзначено цінними подарунками та грамотами від Голів Самбірської райдержадміністрації, Самбірської районної ради, Новокалинівського міського голови.
Як зазначив командир бригади полковник В’ячеслав Северилов ситуація, яка зараз склалася навколо нашої держави, ще більш згуртувала особовий склад.
– Не усі сьогодні поруч з нами, адже виконують бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції, але вірю, що в думках вони зараз з нами. Загроза зміцнила наш моральний дух та змушує наполегливо тренуватися заради того, щоб бути у постійній готовності дати відсіч ворогу. Хочу додати, що військові авіатори бригади гідно виконують завдання за призначенням в зоні АТО, чимало з них за відмінне виконання бойових завдань отримали достроково військові звання, нагородженні державними нагородами та нагородами нашого відомства. Не всім судилося дожити до сьогоднішнього дня – семеро наших товаришів пожертвували заради України найдорожчим – життям. Вони виконали свій обов’язок – вічна їм пам’ять!
Насамкінець урочистостей до військових авіаторів завітали колективи художньої самодіяльності Новокалинівської об’єднаної територіальної громади зі святковим концертом. Також для всіх охочих було проведено «День відкритих дверей» з показом зразків авіаційної техніки.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s