У Вербну неділю галичани зібрали подарунки на Схід

Posted: 09.04.2017 by rmclviv in Новини та події, у регіоні

Сьогодні, у Вербну неділю, громади сіл Чишки, Дмитровичі, Соснівка, Волиця, Бережани, Вульки та Громадської організації “Волонтери Мостищини” зібрали та відправила волонтерську допомогу та Великодні кошики військовослужбовцям Військових комендатур, особовий склад яких виконує завдання в зоні відповідальності ОТУ «Луганськ». Із Божим благословенням від отців Зеновія Сліпого, Тараса Чорнія та Романа Мануляка автомобіль зі смаколиками вирушив до наших хлопців в населені пункти Щастя, Попасну, Станицю Луганську, Старобільськ, Біловодськ.
Також місцеві жителі передали гуманітарну допомогу, а саме одяг, постільну білизну, дитячу літературу дітям школи-інтернату з міста Щастя. Варто зазначити, що цю ініціативу реалізували представники громадської організації “Рій” під керівництвом подружжя лікарів Миколи та Оксани Допілків спільно з керівництвом Західного територіального управління Військової служби правопорядку.
В межах спілкуванні військовослужбовці відвідали богослужіння та висловили слова щирої вдячності громадам вищевказаних населених пунктів за їхню активну громадянську позицію, небайдужість, вручили подяки від імені начальника Західного територіального управління Військової служби правопорядку полковника Миколи Бобика.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s