Близько трьох сотень закарпатців буде призвано до Українського війська в межах весняної призовної кампанії

Posted: 13.04.2017 by rmclviv in Новини та події, у регіоні

В Ужгороді, 12 квітня, в обласному військовому комісаріаті відбулися урочисті проводи юнаків призовного віку на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань. Зокрема, на призовників із Закарпаття вже чекають у підрозділах Сухопутних військ, Повітряних та Військово-Морських сил, Національної гвардії України, Державної спеціальної служба транспорту та Окремого київського полку Президента України.
За словами військового комісара області полковника Богдана Череміського особливістю цього призову є те, що юнаків не скеровуватимуть на військову службу до Державної прикордонної служби. Також він додав, у порівнянні з минулорічними весняною кампанією кількість громадян, яких необхідно відібрати на цей вид військової служби дещо зменшено.
– У 2016-му скерували до війська більше шести сотень закарпатців. Не зважаючи на певні суб’єктивні та об’єктивні обставини з поставленим завданням ми впоралися на сто відсотків. Задля цього нашими спеціалістами було проведено чималу роботу із відбору кандидатів, адже чимало громадян, які підлягали призову перебували на заробітках за кордоном, а певна їх кількість взагалі намагалася ухилитися від виконання громадянського обов’язку. Натомість, перший тиждень цьогорічної весняної кампанії викликає, поки що, здоровий оптимізм – працюємо в межах затвердженого планового завдання. Так, для підготовки до навчальних центрів, частин центрального підпорядкування та частин безпосереднього підпорядкування Сухопутних військ України вже вибули 35 юнаків із різних районів Закарпаття. Впродовж цього тижня ще близько півсотні відправляться до місця служби в Окремому київському полку Президента України, Національній гвардії України та навчального центру у Львівській області, де строковики пройдуть кількамісячну підготовку перед вибуттям до основного місця служби. Загалом, на строкову військову службу буде призвано близько трьох сотень закарпатців, – повідомив військовий комісар.
Варто зазначити, що призов триватиме до 31 травня і, наразі, юнаків, віком від 18 до 27 років, повістками запрошують для проходження призовної комісії у військові комісаріати. Проте потраплять до війська не всі, адже згідно з Указом Президента України до війська відправлятимуть лише тих, які досягнули 20-річного віку і будуть визнані придатними за станом здоров’я та психологічного відбору до військової служби.
– Служитимуть призовники за екстериторiальним принципом, тобто за межами області.  До участі у заходах в межах антитерористичної операції військовослужбовців строкової служби залучати заборонено, тож усі вони служитимуть на мирній території,   наголосив полковник Богдан Череміський.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s